Novinky

NAVITEL E500 GPS navigácia

Online nákup a viac info:
https://itsmile.sk/navitel-e500-magnetic-lifetime-eu45-rus-ukr-blr-kaz-navigacia-magneticky-drziak/

NAVITEL E500 navigácia GPS

Navitel E500 GPS navigácia, Displej 5", rozlíšenie 480 x 272px, typ TFT, mapy Európa (45 krajín) + Rusko, Ukrajina, Kazachstan, Bielorusko, operačný systém WinCE 6.0, procesor MSB2521 Cortex-A7, 800 MHz, operačná pamäť 128 MB RAM, vnútorná pamäť 16 GB,

GPS navigácia
NAVITEL E500 je GPS navigácia so spoľahlivým softverom a detailnými mapami. Je vybavená dotykovým displejom 480 x 272 s uhlopriečkou 5". Aktuálne 3D mapy, rýchle navigovanie a hlasové pokyny zaručujú bezpečné a pohodlné navigovanie do cieľa. Navitel Navigator poskytuje uživateľom rozsiahlu databázu bodov záujmu (POI) a databázu upozornení na trase (SPEEDCAM).
GPS navigácia s kompletnou mapovou výbavou Európy (vrátane Bieloruska a Ukrajiny), Ruska a Kazachstanu, všetky mapy sú predinštalované v pamäti navigácie. Na aktualizácii a vylepšovaní mapových podkladov pracujú denne na celom svete naše kartografické tímy, preto vám môžeme ponúknuť detailné pokrytie od Portugalska cez celú Európu až po východoruskú Kamčatku. Štyrikrát ročne si môžete bezplatne stiahnuť najnovšie mapy podľa návodu v užívateľskej príručke. Nie je potrebné pravidelne aktualizovať všetko, rozsah a čas aktualizácie je len na vás. To všetko bez nutnosti registrácie a zadávania akýchkoľvek kontaktných údajov.
Ako aplikácia tak aj hlasové povely sú kompletne lokalizované do slovenčiny, v balení je slovenský návod pre prácu s aplikáciou. Všetko je intuitívne a pochopiteľné aj v prípade, že navigáciu držíte v ruke prvýkrát.
Displej: uhlopriečka 5", rozlíšenie 480 x 272, typ TFT
Mapy celej Európy (47 krajín)
Doživotná aktualizácia máp 4x ročne
Rozsiahla databáza POI - bodov záujmu
Databáza upozornení na trase (SPEEDCAM)
Operačný systém: WinCE 6.0
Procesor: MSB2521 Cortex-A7, 800 MHz
Operačná pamäť: 128 MB RAM
Vnútorná pamäť: 16 GB
Slot pre micro SD kartu (max. 32 GB micro SDHC)
Mini USB konektor
Rozmery (ŠVH): 132 x 88 x 12 mm
Dodávané príslušensvo: držiak do auta, adaptér do vozidla 12V, mini USB kábel, stylus